12 жовтня відбулися урочисті заходи до Дня захисника України

12 жовтня відбулися урочисті заходи до Дня захисника України, що співпадає  з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. Керівництво району та громадскість поклали квіти до до пам’ятного знаку   воїнам – інтернаціоналістам, «Борцям за свободу та незалежність України», Меморіалу слави воїнам-визволителям.Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих воїнів.

Продовжилися заходи в залі районного Будинку культури урочистими зборами та святковим концертом, в холі вихованці Будинку дитячої творчості презентували присутнім свої патріотичні роботи.

Зі словами вдячності та привітаннями з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України до присутніх звернулись голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний, заступник голови районної ради Лариса Нароган, голова Томашпільської ОТГ Валерій Немировський та народний депутат України Іван Спориш. У своїх виступах зазначили що «Найцінніше, що є в нашому житті – це мир і спокій. Саме завдяки самовідданості наших бійців, ми спокійно живемо у своїх домівках. Кожної миті ми повинні усвідомлювати, що наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє. У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини».

Після офіційних промов відбулася церемонія нагородження: військовослужбовців, учасників бойових дій, захисників нашої держави були нагороджені Почесними Грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, Почесними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради, відзнаками «Захисник рідної землі». Грошову винагороду від депутата Верховної ради України Івана Спориша отримали керівники громадських організацій району – ветеранів, воїнів –інтернаціоналістів, учасників АТО та Яланецьких козаків. Пам’ятні сувеніри та подарунки отримали учасники юнацького військово-спортивного клубу «ГАРТ».

Продовжилися урочисті заходи святковою концертною програмою за участі творчих колективів району.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація