13 червня відбувся онлайн - семінар

Голова районної ради Дмитро Коритчук разом з представниками органів місцевого самоврядування району взяли участь в онлайн-семінарі «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування», організованому Вінницькою обласною асоціацією органів місцевого самврядування. На заході були присутні  голова Вінницької обласної Ради, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко,  керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, а також представники профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації.

   В ході семінару Голова Української  асоціації аграрного експорту Дмитро Крошка поінформував про вплив аграрного експорту на розвиток місцевих громад.

   Наслідки аудиту Рахунковою палатою одержання державної допомоги по виплаті дотацій за утримання молодняка ВРХ, який утримується в господарствах населення у 2019 році розповів начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та фінансового забезпечення Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Віталій Павлишен.

   Заступник директора Департаменту фінансів ОДА  Олександр Горба розповів про формування та виклики виконання бюджетів територіальних громад.

Заступник керівника Секретаріату – Завідувач Центру комунікації, зовнішніх зв’язків  та залучення грантових ресурсів ВОАОМС Ольга Олійник та головний спеціаліст центру Центру комунікації, зовнішніх зв’язків  та залучення грантових ресурсів ВОАОМС розповіли про підготовку та подання грантових пропозицій до вітчизняних та закордонних донорських організацій.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація