25 років Незалежній Україні!

Шановні томашпільчани! З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України прийміть найсердечніші вітання і побажання.

Народ України святкує уже 25 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та по при все, наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники у 1991 році вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

І сьогодні ми відстоюємо свою незалежність кожної хвилини на Східних рубежах нашої єдиної України. Лунають ворожі кулі, розривають зранену і благодатну нашу землю смертоносні снаряди і міни, вкотре доводячи, що безцінний дар нашого вільного життя треба боронити кожної миті. Лише сильна, успішна і незалежна Україна буде нашою перемогою в цій підступній війні.

Від щирого серця й від усієї душі зичу землякам, рідним, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. З святом Вас!

Голова районної ради                                  Дмитро Коритчук

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація