26 лютого відбулося засідання 34 сесії Томашпільської районної ради

26 лютого відбулося засідання 34 сесії Томашпільської районної ради 7 скликання, яке провів голова районної ради Дмитро Іванович Коритчук.

В роботі пленарного засідання сесії взяли участь 26 депутатів районної ради, депутат обласної Ради Лариса Білозір, голова райдержадміністрації, заступники голови і начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови району та представники засобів масової інформації.

На порядок денний було винесено 22питання, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісіях та президії районної ради.

В ході розгляду сесійних питань депутати приділили особливу увагу :

-     Про хід виконання Програми розвитку освіти Томашпільського району на 2018-2022 роки та реалізація в районі реформи «Нова школа», доповідала Ревтюх С.В.- начальник відділу освіти райдержадміністрації.

-     Про стан законності на території Томашпільського району в 2018 році та основні показники роботи прокуратури у Томашпільському районі за вказаний період, інформував  Мазур І.А. – начальник Томашпільського відділу Могилів – Подільської місцевої прокуратури.

Під час сесії  прийнято ряд рішень щодо внесення змін до деяких  районних програм, затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.

На завершення голова районної ради подякував депутатам за плідну активну працю при підготовці  і проведенні сесії.

З розглянутих питань порядку денного сесією прийнято відповідні рішення.

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація