28 жовтня Україна перейде на зимовий час

В останню неділю жовтня, вночі о 4:00 годині, в Україні проводиться перехід на зимовий час. B ніч 28 жовтня 2018 р. о 4:00 годині стрілки годинника переводять нa годину назад. Перехід здійснюють згіднo з постановою Кабінету Міністрів України № 509 від 13 травня 1996 р. «Пpо порядок числення часу нa території України».

Як повідомлялялось раніше, у разі прийняття ЄС рішення про скасування переходу на літній час, Мінекономрозвитку звернеться до Кабінету міністрів України щодо можливості внесення відповідних змін до Порядку обчислення часу на території України.

Експерти кажуть, що перехід на зимовий час люди переносять легше, ніж на літній, але організм людини все одно до нового режиму звикає упродовж цілих двох тижнів. Тож готуватися до переходу на зимовий час потрібно як мінімум за тиждень.
Яких правил варто дотримуватись:
- за кілька днів до переходу на зимовий час дайте своєму організму відпочити – уникайте надмірних фізичних навантажень, не затримуйтесь на роботі та уникайте перевтоми;
- дотримуйтесь правильного харчування – виключіть з раціону алкоголь, жирну їжу, намагайтесь пити більше води;
- за тиждень до переведення годинників щодня лягайте спати на 15 хвилин пізніше, ніж зазвичай;
- перед сном влаштуйте собі розслаблюючі процедури – прийміть теплу ванну, випийте трав'яного чаю, не користуйтесь гаджетами за годину до сну;
- більше гуляйте на свіжому повітрі, а перед сном добре провітрюйте вашу спальну кімнату.
Організм повністю адаптується до нового режиму вже за два-три тижні. Але якщо ви будете дотримуватись цих простих правил, то не відчуєте жодних змін і будете почувати себе бадьорими та повними сил.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація