День місцевого самоврядування

5 грудня об 11 годині в приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування, на яких відзначено кращих представників органів місцевого самоврядування району. Були вручені грамоти та подяки Томашпільської районної ради та райдержадміністрації.

До усіх присутніх зі словами привітання та аналізу ситуації,яка склалась на сьогоднішній день в Україні та про перспективи на майбутнє виступив голова районної ради Анатолій Олійник. Про роль та значення місцевого самоврядування його досягнення говорив голова райдержадміністрації Олександр Корчовий.

Після вручення нагород перед присутніми з піснями та танцями виступили вихованці сільських,селищних та районних будинків культури.

На завершення урочистостей до учасників звернувся  депутат Вінницької обласної ради Спориш Іван Дмитрович. У своїй промові він висвітлив події які відбувались на сесії обласної ради і в Києві та закликав усіх присутніх не бути байдужими до ситуації,яка склалась в країні в час важливих суспільно-політичних перетворень.


 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація