День працівників сільського господарства України

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією із пріоритетних сфер розвитку. Господь наділив Україну багатими на чорнозем родючими землями. За часи Незалежності України аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі. Це дозволило організувати агропромислову галузь як один з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і як активну політичну та геополітичну складову життєдіяльності українського суспільства. Тому День працівниківсільського господарства в Україні  - визнання державою величезної ролі трудівників села в її розвитку та процвітанні. В 2014 році День працівників сільського господарства України припадає на 16 листопада.

Отож 13 листопада напередодні свята в залі засідань районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства України.

Голова районної ради Лариса Нароган та перший заступник голови РДА Віктор Ставнійчук привітали трударів району з професійним святом  та з нагоди завершення сільськогосподарського року.Зокрема Лариса Анатоліївна зазначила, що нинішнє хліборобське свято особливе , позначене вагомими здобутками. Вінниччина займає перше місце в Україні за валовим збором зерна – більше 4 млн. тонн. - Ми гордимося високим урожаєм цукрових буряків і кукурудзи, надоями молока, вирощеною продукцією тваринництва. Все це -  труд, старання, сумлінність і наполегливість сільгоспвиробника, за все це – низький вам уклін і сердечна вдячність. - Приємно, що у цих здобутках є частка праці наших депутатів районної ради. 

Більше 40 представників трудових колективів району – землеробів і механізаторів, зоотехніків, майстрів машинного доїння, водіїв, бригадирів, агрономів -  відзначено у цей день Грамотами райдержадміністрації та районної ради. Серед нагороджених – Герой Соцпраці Раїса Василівна Пасічник, ветерани сільськогосподарської праці Ніна Євгеніївна Бруснікіна, Григорій Давидович Перейма, Василь Павлович Юрій та Леонід Печенюк.

У цьому святі взяв участь і виступив народний депутат України Іван Спориш.Подякував усім жителям району за підтримку його кандидатури на виборах 26 жовтня і дав слово постійно зустрічатися зі своїми виборцями,тримати перед ними звіт про свою роботу у Верховній Раді.

Учасникам святкових урочистостей дарували свої таланти аматори народного мистецтва.

              ________________________________________________________

У це професійне свято працівники районної ради приєднуються до привітань на адресу тих, хто так чи інакше пов’язав свою трудову діяльність з працею  на землі, збиранням, переробкою  її плодів, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу! Низький Вам уклін! Повага, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам! З Днем працівників сільського господарства Вас, дорогі наші земляки!

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація