Героя відзначено орденом "За мужність" ІІІ ступеня

Всього 21 рік виповнилося б 12 листопада цього року нашому землякові, воїнові Українських Збройних Сил Віктору Саванчуку з Яланця, який у липні 2014 року загинув під Сіверськодонецьком у нерівному бою з терористами, прикривши собою 12 товаришів,врятувавши їх життя ціною власного. У день його народження до Яланця, де похований Віктор,приїхали його бойові побратими на чолі з командиром підполковником Миколою Зарічним, а також голова районної ради Лариса Нароган і перший заступник голови РДА Віктор Ставнійчук.

У школі, в якій навчався герой, відбулися урочистості з нагоди вручення батькам Віктора Саванчука високої державної нагороди ордена "За мужність" ІІІ ступеня, якої він удостоєний Указом Президента України від 21.10.2014 за особисту мужність і героїзм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі. В урочистостях взяли участь сільський голова Яланця Микола Савчук,директор школи Микола Павлишин, учителі та учні.

Нагороду сина з рук його бойового командира отримав батько Віктора Юрій Миронович, а директор школи повідомив,що в навчальному закладі оголошено конкурс на кращий проект меморіальної дошки, щоб нею увіковічнити ім’я героя, який у ній навчався.

Батьки, гості, бойові побратими, відвідали могилу Віктора,хвилиною мовчання вшанували героя та поклали квіти.

 

 Автор фото РКП "Редакція газети і радіомовлення "Томашпільський вісник"

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація