Кандидатам у народні депутати

Політичні партії та кандидати-мажоритарники на позачергових парламентських виборах мають право розпочати свою передвиборну агітацію з наступного дня після прийняття Центральною виборчою комісією рішення про реєстрацію їх кандидатами.

Про це йдеться у повідомленні ЦВК, опублікованому у Facebook.

“Партії, кандидати в депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, та кандидати в депутати, які зареєстровані в одномандатних виборчих округах, мають право розпочати свою передвиборну агітацію з наступного дня після прийняття Комісією рішення про реєстрацію їх кандидатами (частина перша статті 70 Закону України "Про вибори народних депутатів України")”, - зазначили у ЦВК.

У комісії нагадали, що під час виборчого процесу позачергових виборів народних депутатів України 21 липня передвиборна агітація закінчується о 24 годині 19 липня, а ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення визначених законом строків забороняється.

Окремо ЦВК наголосила на забороні проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам коштів чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей.

“Така передвиборна агітація, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певну партію чи кандидата або згадуванням назви партії чи імені кандидата, вважається непрямим підкупом виборців”, - ідеться в заяві.

У Центрвиборчкомі звернули увагу партій та кандидатів, що порушення ними обмежень щодо проведення передвиборної агітації є підставами для прийняття рішення про оголошення попередження.

Як повідомлялося, позачергові парламентські вибори відбудуться в Україні 21 липня.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація