Клуб міських,сільських та селищних рад

 

9 листопада в місті Гнівань Тиврівського району,відбулося виїзне засідання правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.Членам правління для розгляду було запропоновано слідуючі питання:

1. Про прийом нових членів до складу Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

2. Про затвердження перспективного плану роботи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2013 рік.

3. Про утворення секцій Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування по роботі з радами різних рівнів та призначення керівників секцій.

4. Про затвердження положення про секції Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

5. Про заснування журналу «Вісник Вінницького самоврядування».

6. Про затвердження бюджету Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2013 рік з постатейним розподілом витрат, прийнятого на Загальних зборах Асоціації від 18.10.2012 року.

З усіх питань порядку денного засідання правління відбулась дискусія, в результаті якої були прийняті рішення по них одноголосно.

Головував на засіданні голова правління Асоціації, голова обласної Ради Сергій Пилипович Татусяк, який зазначив, що обласна Рада подавала 9 проектів загальним кошторисом 18,9 млн.грн. на Міністерство регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України. На жаль виграли тільки два проекти.

Після засідання правління Асоціації, члени правління прийняли участь у засіданні членів обласного клубу міських, сільських та селищних рад, на якому обговорювалось питання покращення якості питної води в рамках державної та регіональної програми «Питна вода».

Розпорядженням голови обласної Ради Татусяком Сергієм Пилиповичем була створена робоча група по вивченню досвіду Бориспільської міської ради,щодо очищення питної води,в склад якої входить і голова Томашпільської районної ради Олійник Анатолій Дмитрович. По даній проблемі виступив від робочої групи її голова Нешик Степан Степанович,член робочої групи,голова комісії обласної Ради з питань містобудівної діяльності, розвитку населених пунктів,територій та благоустрою,Андрусишин Микола Олександрович,голова Томашпільської районної ради Олійник Анатолій Дмитрович та інші посадовці.

Олійник Анатолій Дмитрович в своєму виступі на засіданні клубу запропонував звернутися від членів правління Асоціації та членів клубу до сесії обласної Ради з пропозицією підтримати ініціативу постійної комісії Облради про включення до обласної програми «Питна вода» розділу «Чиста криниця»,в якому передбачити фінансування заходів,щодо очищення громадських криниць.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація