Конференція працівників освіти Томашпільського району

28 серпня  2018 р.голова районної ради взяв участь у конференціі працівників освіти  Томашпільського  району яка відбулась в залі засідань районної ради.

На засідання були  запрошені голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний,  начальник відділу освіти  РДА  Світлана Ревтюх , голова  ради профспілки  працівників освіти і науки Надія Мазур, педагоги району.

В ході зібрання присутні в залі заслухали доповідь начальника відділу освіти Томашпільської  райдержадміністрації Ревтюх Світлани Василівни «Про результати діяльності навчальних   закладів за 2017- 2018 навчальний рік та завдання на 2018-2019 навчальний рік», а також  керівників Липівського навчального закладу Світлани Скрипник та Височанського навчального закладу   Наталки Замощенко.

 Згідно розпорядження голови РДА  за надання допомоги у підготовці освітніх закладів району до  нового 2018-2019 навчального року керівників агроформувань, установ та організацій району, голів сільських рад та приватних підприємців було нагороджено подяками районної державної адміністрації та районної ради.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація