Координаційна рада з питань місцевого самоврядування

 

       4 жовтня у м.Тиврові голова районної ради Анатолій Олійник взяв участь у виїзному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради,на якому виступив із доповіддю про етапи формування  «Стратегії розвитку Томашпільського району до 2020 року».Очолив засідання голова обласної ради Сергій Татусяк.

Також члени Координаційної ради заслухали інформацію начальника Головного управління Держкомзему у Вінницькій області Олексія Коника про стан інвентаризації земельного фонду і нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Вінниччини. Він повідомив, що площа земель населених пунктів області станом на 01.10.2012 року складає 380.2 тис. га, з них проінвентаризовано 344.9 тис. га або 90.7% від загальної площі.

Сергій Татусяк зауважив, що останнім часом є багато нарікань від громадян, які не можуть отримати витяги про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, садівництва, гаражного будівництва та надати їх нотаріусам для оформлення спадщини та дарування.

      Без витягу з нормативної грошової оцінки земельної ділянки нотаріуси не взмозі посвідчувати такі угоди. Люди опиняються в безвихідному положенні, а це призводить до соціальної напруги. Тому наголошую, що врегулювання зазначеного питання потребує якнайшвидших заходів, – підкреслив С.Татусяк.

     Обговоривши актуальне питання, Координаційна рада ухвалила рішення про розгляд даного питання у кожному районі окремо. Головному управлінню Держкомзему у Вінницькій області рекомендовано спільно з Головним фінансовим управлінням облдержадміністрації надати пропозиції щодо фінансування робіт зі здійснення грошової оцінки та інвентаризації земель. Виходячи з них, обласна Рада передбачить відповідні кошти в обласному бюджеті у 2012 та 2013 роках.

Крім того, Координаційна рада рекомендувала сільським, селищним та міським радам до 1 січня 2013 року завершити інвентаризацію земель. Також за необхідністю укласти угоди щодо повторної оцінки земель, передбачивши для цього відповідне фінансування у місцевих бюджетах

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація