Робоча група

 

Згідно розпорядження голови Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка була створена робоча група з питань вивчення досвіду роботи Бориспільської міської ради Київської області щодо впровадження ефективного механізму очистки  водопровідної та колодязної води.  До складу робочої групи ввійшов голова Томашпільської районної ради Анатолій Олійник.

Потрібно відзначити,що даний метод очистки води унікальний,аналогів якому у світі немає і Бориспільська міська рада є піонером в його запровадженні. Здійснюється він на основі розробок директора Інституту колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Душанського НАНУ Академіка НАН України Гончарука Владислава Володимировича.

Сфера діяльності інституту: фундаментальні дослідження у всіх галузях хімії та технології води, колоїдної та аналітичної хімії (вивчення аномальних явищ у структурі і властивостях води, колоїдно-хімічне матеріалознавство, розробка нових методів хімічного і фізико-хімічного аналізу).

Зокрема інститут досліджує методи визначення хімічних речовин і ідентифікації сполук у природних і питних водах, природних об'єктах, застосування реагентів при аналізі вод, впливу різних чинників на чутливість методів і їх селективність, методи підготовки питної води, аналізу природних і стічних вод, технології водопідготовки і демінералізації вод, біологічні методи очищення води, технології приготування водовугільних суспензій та інш.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація