Могилів-Подільська місцева прокуратура повідомляє:

Інформація про стан злочинності серед неповнолітніх за 5 місяців 2018 року.

Протягом 5 місяців 2018 року на території Томашпільського району 6 неповнолітніх вчинили 11 злочинів, із них всі злочини проти власності, передбачені ч.2, ч.3ст.185 КК України.

Основну частку неповнолітніх осіб, які вчиняють злочини становлять студенти професійно-технічних навчальних закладів та учні шкіл.

Так за вказаний період 3 студенти професійно-технічних навчальних закладів  та 2 учні шкіл вчинили злочини.

Викликає занепокоєння те, що протягом 5 місяців 2018 року 1 неповнолітній, який вчинив злочин ніде не працював і не навчався.

Також, у зазначений період мав місце рецидив злочинів неповнолітніми, а саме 1 неповнолітній вчинив 2 нових умисних злочини у період перебування на обліку в органі з питань пробації.

За місцем вчинення злочину-переважна більшість злочинів неповнолітніми вчиняються в сільській місцевості.

Злочини вчинялися в селах Комаргород, Горишківка, селищах Томашпіль та Вапнярка.

Негативною є тенденція збільшення пртягом 5 місяців 2018 року вчинених злочинів неповнолітніми, групою осіб у порівнянні із 5 місяцями 2017 року.

Протягом 5 місяців 2017 року злочини не вчинялися групою осіб неповнолітніх, а за 5 місяців 2018 – 5 злочинів.

Аналіз свідчить, що основними причинами вчинення неповнолітніми злочинів є недостатній життєвий досвід, не в повній мірі сформованість психологічного стану, схильність до наслідування дорослих та основними умовами вчинення неповнолітніми злочинів є негативний вплив на дітей оточуючого середовища, безконтрольність з боку батьків, неналежний матеріальний сімей у яких проживають неповнолітні та недостатній рівень профілактичної роботи з неповнолітніми.

 Однак, позитивним на даний час є те, що протягом 2 останніх років відсутні злочини неповнолітніх, вчинені в стані алкогольного сп’яніння.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація