На Томашпільщині відбулися заходи до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні

Сьогодні, 22 червня, в смт. Томашпіль  відбулися заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Участь у заході взяли заступник голови районної ради Лариса Нароган, заступник голови райдержадміністрації Наталія Бандиш,  представники Томашпільської ОТГ, підприємств, установ, організацій району та небайдужа громадськість. Томашпільчани   пройшли скорботною ходою до обеліску загиблим воїнам, під час проведення заходу хвилиною мовчання було вшановано пам’ять жертв війни в Україні.

Для мільйонів людей 22 червня 1941 року трагічна дата. Цей день став початком найкривавішої війни в історії українського народу. Чотири роки жахливих подій забрали життя більше ніж десяти мільйонів українців. Сьогодні ми повинні згадати тих, хто у жорстокій битві виборював перемогу та поліг смертю хоробрих на фронтах, в катівнях, таборах смерті.

Нажаль, знову в нашій країні відбуваються військові дії, гинуть люди, руйнуються міста. Тисячі знедолених людських життів… Але наші мужні захисники, як і багато років назад їх діди та батьки, виборють свободу рідної землі. Ми віримо в незламний дух наших патріотів та в те, що в Україні нарешті настане довгоочікуваний мир. Під час проведення заходу хвилиною мовчання було вшановано пам’ять жертв війни в Україні.

Вічна і світла пам'ять воїнам-переможцям!

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація