Облаштувуємо громадські пасовища

22 квітня 2015 року в рамках реалізації проекту «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району», що фінансується Європейським Союзом і впроваджується Томашпільською районною радою, відбувся об’їзд земельних ділянок на яких буде облаштовано громадські пасовища. В об’їзді взяли участь координатор проекту Гижко Наталя Валентинівна, переможець конкурсної закупівлі послуг з облаштування громадських пасовищ в населених пунктах району, представники Томашпільської районної ради та відділу Держземагенства в Томашпільському районі. Були відвідані населені пункти: Антонівка, Пеньківка, Рожнятівка та Пилипи – Борівські. Представники робочої групи оглянули всі земельні ділянки загальною площею 100га, де мають бути облаштовані громадські пасовища.

Після облаштування пасовищ, а саме проведення передпосівного обробітку ґрунту, посіву злакових трав, підживлення та знищення дикорослих бур’янів ці пасовища будуть передані кооперативу, який створюється ініціативною групою жителів с.Антонівка для покращення умов утримання корів в громадському секторі, залучення людей до самозайнятості через розвиток особистих селянських господарств. Дані пасовища будуть  додатковим чинником в плані переваг саме кооперації в розвитку молочного скотарства особистих селянських господарств.

В усіх населених пунктах відбулись зустрічі з сільськими головами, на яких обговорено усі організаційні питання щодо взаємодії органів місцевого самоврядування,громади села та виконавця робіт по облаштуванню пасовищ.

Проаналізувавши стан земельних ділянок в усіх селах, робоча група дійшла висновку,що найкраще підготовлені до початку робіт землі в селах Рожнятівка та Пилипи – Борівські. В селах Антонівка та Пилипи-Борівські потрібно провести певну підготовку площі, а саме здійснити очищення від окремих кущів та дикоростучих чагарників, для повноцінної роботи сільськогосподарської техніки.

За результатами об’їзду намічено заходи по проведенню всього комплексу робіт по облаштуванню пасовищ. Передбачається,що в першій декаді травня розпочнеться обробіток ґрунту з послідуючим посівом злакових культур.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація