Оголошення

Інформуємо, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Філософський факультет), відповідно до державного замовлення Національного агентства України з питань державної служби, здійснює підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». У конкурсі можуть брати участь посадові особи місцевого самоврядування, посади яких віднесені до 5-7 категорії посад, а також державні службовці, посади яких належать до категорії Б 6-9 групи оплати праці. Термін навчання - 1 рік 4 місяці. Прийом на навчання здійснюється за співбесідою.

Орієнтовний графік навчального процесу за заочною формою навчання включає сесії: 1- ша - настановча в жовтні - 1 тиждень; 2- га в грудні - 2 тижні; 3- тя в березні - 3 тижні; 4- та в жовтні - 2 тижні; 5 - та в грудні - захист. При потребі (за заявою) надається можливість індивідуально скласти сесію. Проживання: бажаючим надається гуртожиток (середня вартість 180­200грн. за добу ).

Прийом документів до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» здійснюється до 24 липня 2019 року за адресою: м.Київ, проспект академіка Глушкова 4-Г ( факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем), кабінет №6, приймальна комісія.

Контактний телефон з питань вступу: (044) 239 31 23 - кафедра державного управління Філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація