Оголошується конкурс

Оголошується конкурс на посаду директора комунальної  установи   «Томашпільський інклюзивно-ресурсний центр»

                          

 1.Умови призначення

 Директор центру призначається на посаду відповідно до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств установ, закладів, організацій- об’єктів спільної власності територіальних громад Томашпільського району, затвердженого рішенням 5 сесії районної ради 7 скликання від 02 червня  2016 року №87 «Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад Томашпільського району»

Призначення на посаду  відбувається на  контрактній основі строком на 3 (три) роки.

2. Кваліфікаційні вимоги
Директором центру призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

3.Подання документів

 Прийом заяв та документів здійснюється через відділ з питань спільної власності територіальних громад району юридичного забезпечення діяльності та кадрових питань  виконавчого апарату районної ради упродовж 20 днів з дня оприлюднення оголошення конкурсу на поштову адресу: смт.Томашпіль, вул,Тараса Шевченка 4, Адмінбудинок №2, тел. 04348- 2-10-90.
  Кандидати на вакантну посаду подають на ім’я голови районної ради заяву про включення їх до загального списку кандидатів на зайняття відповідної посади.


    До заяви кандидат додає такі документи:
- особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;
- копії документів про освіту;
- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;
- довідку про наявність або відсутність судимостей;
- довідку (витяг) з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
- копію Декларації про майно та доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;
- копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- письмову згоду на обробку персональних даних;
-копію трудової книжки;
- пропозиції кандидата щодо подальшої господарської та фінансово-економічної діяльності підприємства, установи, закладу, організації - об’єктів спільної власності територіальних громад Томашпільського району, викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).
    Копії документів подаються при пред’явленні оригіналів. У разі, якщо кандидат на посаду керівника перебуває у трудових відносинах з іншим підприємством дозволяється подавати копію трудової книжки, завіреної кадровою службою за місцем роботи без пред’явлення оригіналу.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація