Поїздка до Верховної Ради України

15 травня 2019 року заступник голови районної ради Лариса Нароган увійшла до складу делегації Вінницької області та взяла участь у поїздці для членів ВОАОМС в м. Київ до Верховної Ради України.

         У зустрічі брали участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, голови районних рад області, представники сільських рад та обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.
       Члени делегації  взяли участь у пленарному засіданні народних депутатів та Круглому столі за участю народних депутатів з Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування і інших Комітетів ВР та представниками Міністерств регіональної політики, охорони здоров»я, освіти і науки та фінансів. Поїздка відбулась за сприяння та підтримки заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Кудлаєнка, Вінницької обласної Ради та Вінницької обласної асоціації місцевого самоврядування.

        Головною темою Круглого столу було питання «Актуальні питання співпраці органів місцевого самоврядування та органів державної влади в умовах децентралізації». По завершенню засідання усіх бажаючих запросили на екскурсію.

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація