Показники роботи прокуратури за І півріччя 2020 року

Стан злочинності на території Томашпільського району та основні показники роботи прокуратури за І півріччя 2020 року

Могилів-Подільською місцевою прокуратурою, під юрисдикцію якої перебуває також Томашпільський район упродовж поточного року вжито ряд заходів, спрямованих на підвищення ефективності запобігання та протидії злочинності та корупції, забезпечення належної роботи прокуратури та районного відділення поліції.

Спільно з правоохоронними органами району проведено координаційну нараду.

За результатами проведеної наради ухвалені спільні узгодженні заходи спрямовані на боротьбу із злочинністю та корупцією.

Реалізація даних узгоджених заходів певною мірою сприяла зміцненню законності на території нашого району, але є ще й недоліки.

Зокрема, відсоток розкриття злочинів складає 48,5%, що менше  середньообласного – 52,8%.

При цьому, відсоток розкриття кримінальних правопорушень минулих років складає 0,2% (по області 1,2%).

Зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень з 205 у І-півріччі 2019 року до 159 у 2020 році

Зменшиласькількість особливо тяжких злочинів з 3 до 2, тяжких злочинів з 25 до 20, злочинів середньої тяжкості з 63 до 56, невеликої тяжкості з 40 до 24.

Як у 2019 так і в 2020 роках, незважаючи на проведення ООС на сході країни, введення воєнного стану, не допущено скоєння злочинів проти основ національної безпеки України.

Продовжується позитивна динаміка щодо зменшення кількість злочинів проти життя та здоров’я особи з 23 до 12. Проте, у першому півріччі 2020 року зареєстровано одне навмисне вбивство та 1 тяжке тілесне ушкодження, в 2019 таких злочинів не було.

Недопущено вчинення злочинів проти волі, честі, гідності особи, проти статевої свободи та статевої недоторканості, в тому числізґвалтувань.

Спостерігається зменшення злочинів проти власності з 89 до 74. Не зареєстровано жодного грабежу, розбою, вимагання. Кількість шахрайств зменшилась з 29 до 9.

Не допущено злочинів проти громадської безпеки (в І-півріччі 2019 - 5)

Сталимпоказником можна охарактеризувати, проти безпеки руху та експлуатації транспорту (у 2020 – 4, у 2019 – 3), проти громадського порядку та моральності (у 2010 – 0, 2019 - 1).

Правоохоронними органами району виявлено менше  фактів скоєння злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів з 4 до 2,  задокументовано один випадок незаконного збуту наркотичних речовин.

Збільшилась кількість злочинів вчиненихнеповнолітніми з2 до5,  раніше судимими з 6 до 7, групою осіб з 3 до 5.

При цьому, зменшилась кількість злочинів вчинениху стані алкогольного сп’яніння з 4 до 1.

За 6 місяців поточного року до суду скеровано 31 обвинувальний акт, в тому числі 9 з угодами про примирення.

Крім того, до суду скеровано 1 кримінальне провадження у бюджетній сфері.

Середня навантаженність на прокурорів складає 180 проваджень.

У поточному році прокуратурою заявлено 8 позовів на загальну суму                85668 грн.

Реально виконано позовів, в тому числі минулих років на                               суму 1419840 грн.

Томашпільським відділом місцевої прокуратури в порядку ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» внесено 1 подання до органу місцевого самоврядування, щодо усунення причин і умов, що сприяли вчиненню корупційних або пов’язаних  з  корупцією правопорушень, невиконанню вимог Закону в інший спосіб, зокрема у сфері державних закупівель.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація