Привітання голови районної ради з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Водночас  це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на  ноги.

Діти - наш найдорожчий  скарб,  наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та  громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та  здібностей української юні, забезпечити їх належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Але не всім дітям  поталанило мати безтурботне і щасливе дитинство.

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних громадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість спілкування.

Впевнений, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, зберегти їх від  гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих залежить як складеться доля  кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Бажаю Вам дорогі діти, Вашим батькам, бабусям і дідусям міцного здоров’я, щастя і сімейного затишку, нехай здійсняться всі мрії та задуми. 

Ми, дорослі,віримо, що Ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина,батьки, які дали Вам життя будуть пишатися Вами!

Голова районної ради       Дмитро Коритчук

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація