Привітання з католицьким Різдвом Христовим!

Шановні жителі Томашпільського району, мені дуже приємно мати честь і нагоду привітати  частину громади - віруючих-католиків з Різдвом Христовим! 

 25 грудня віряни західного обряду відзначають одне з найсвітліших та найурочистіших свят – Різдво Христове, тому щороку віруючі-католики мають радісну нагоду першими спостерігати на вечірньому небі спалах яскравої зірки, яка віщує гарні зміни.

Тож дозвольте привітати вас з цим світлим святом і побажати добра, миру та благополуччя. Ми щиро віримо в те, що тепло і лагідність Різдва Христового однаково зігрівають усіх вірян світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать і які погляди поділяють. Сподіваємось, що  в ці святкові дні всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих як вічних цінностей у відносинах між людьми, щоб надалі сповідувати їх щодня. 

Тож нехай із першою різдвяною зіркою у ваш дім зійде Боже благословення, яке стане запорукою миру, достатку, надії та впевненості. Сердечно бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди вам та вашим сім’ям.

З повагою,голова районної ради

Дмитро Коритчук

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація