Робоча апаратна нарада

У понеділок 17 листопада голова районної ради Лариса Нароган взяла участь у робочій апаратній нараді, яку провів перший заступник голови РДА Віктор Ставнійчук.

Віктор Анатолійович проінформував присутніх про визначення Дня працівників сільського господарства у Вінниці,під час якого Томашпільський район розпорядженням голів Вінницької ОДА та Вінницької Облради нагороджений почесною грамотою і кубком за вагомі досягнення у сфері агропромислового виробництва.

Начальник Держземагенства у Томашпільському районі Володимир Николайчук, директор Томашпільського БДТ Мирослава Олійник, начальник відділу фізичної культури і спорту РДА Григорій Слободян у своїх виступах зупинилися на  питаннях:

1. Про погодження надання земельних ділянок учасникам АТО.

2. Про роботу позашкільних навчальних закладів в районі (центрів, гуртків, секцій).

Голова районної ради Лариса Нароган повідомила про те, що до районної ради надійшов лист від польських друзів з Ельблонзького повіту, з проектом Угоди про співробітництво, яку польська сторона пропонує підписати під час свого візиту на Томашпільщину в березні 2015 року. Вона подякувала за сумлінну і наполегливу працю керівникам БДТ та відділу фізкультури і спорту в справі виховання підростаючого покоління,пропаганді здорового способу життя.

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація