Семінар

11 жовтня о 10 годині в залі засідань Томашпільської районної ради відбувся короткостроковий семінар з питань запобігання та протидії проявам корупції в органах державної виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.

Семінар проводився центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області. Головною його темою було запобігання та протидія проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування.

  З розясненнями статей Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" виступив начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації Мельник Юрій Володимирович та завідуючий сектором з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації Татарчук Євген Володимирович.

За результатами виконання програми, Мельник Ю.В. вручив усім присутнім сертифікати центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація