Сьогодні Україна святкує День Прапора

23 серпня державне свято України - День Державного Прапора України. Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

Сьогодні особливо символічно синьо-жовті стяги підкреслюють наше прагнення до свободи. Пошматовані кулями і обпалені вогнем вони змушують наші серця прискорюватися. Завжди і скрізь мусимо пам’ятати що наше мирне небо дістається найдорожчою ціною – ціною життя патріотів, які захищають незалежність держави і своєю кров'ю зрошують Бойові прапори.

 То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Зі святом вас, дорогі томашпільчани!

Голова районної ради                                    Дмитро Коритчук

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація