Свято у польських друзів

Цього року 11 листопада наш найближчий сусід Республіка Польша відзначає у 96-ий раз День Незалежності. З нагоди свята польських друзів привітали голова районної ради Лариса Нароган та голова райдержадміністрації Олександр Закорченний, які в серпні 2014 року з дружнім візитом відвідали Ельблонзький повіт та побували у гміні Годкове на святі врожаю, де проживає велика українська діаспора.

У вітанні зазначено:

Сердечно вітаємо Вас із державним святом – 96 річницею Незалежності Республіки Польща. Нелегкими були ці роки для утвердження вибору польського народу – бути вільними і незалежними. Тяжкі випробування випали на долю вашого вільнолюбивого народу: поділ між країнами – завойовниками  та  відродження держави – у 20-30 роках ХХ століття. Це знакові віхи на історичному шляху Польської держави. Найважливіщою з них є дата 11.11.1918 року, коли патріотичні сили Польщі очолив Юзеф Пілсудський, що став керівником держави і її верховним вождем.

Новою сторінкою в історії Польщі став її вступ до ЄС, де республіка є рівною серед рівних суверенних держав.

Тож вітаємо вас зі святом і зичимо процвітання вашому народові, нових здобутків у розбудові країни, щастя і добробуту, миру і злагоди кожному громадянинові.

Польські товариші одразу надіслали відповідь на привітання, де написано:

Дорогі друзі  районної ради та районної державної адміністрації!

Сердечно дякуємо Вам за те, що не забули і привітали нас з нагоди 11 листопада - Дня нашої Незалежності.  Нам дуже приємні ваші вітання, тому що зв’язки між нами ще дуже теплі та живі. Ми тут, в Ельблонзі і Пасленгу увесь час згадуємо нашу сердечну зустріч та гарячі бесіди.

Ми постійно слідкуємо за тим, що відбувається в Україні .

Наразі ми готуємо текст нашої угоди, щоб у 2015 році відвідати Україну вже з готовим протоколом намірів.

 

 

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація