Томашпільщина відсвяткувала День Незалежності України

22 серпня відбулось святкування 25 річниці Незалежності України.

В рамках святкування проведено урочисту сесію районної ради на якій актив району привітали з Днем Незалежності України голова районної ради Дмитро Коритчук, народний депутат України Іван Спориш та гість з республіки Польща, віце-староста Ельблонгського повіту Збігнєв Ліхушевскі.

Після цього відбулась урочиста хода центральною вулицею селища. Делегації трудових колективів району поклали корзини з квітами до пам’ятника Т. Шевченка, до меморіалу слави та пам’ятної стели «Герої не вмирають!».

         Основні заходи святкування відбулися на центральній площі селища.

З нагоди Дня Державного Прапора України було піднято жовто-блакитний стяг, право підняти прапор надали воїнам – учасникам антитерористичної операції на сході України.

Вітальне слово до присутніх мали голова райдержадміністрації О.Закорчениий, голова районної ради Д.Коритчук.

Після привітання було вручено нагороду «За заслуги перед Томашпільщиною» горові райдержадміністрації Закорченному О.Г. Також відкрито районну дошку пошани «Праця та звитяга Томашпільщини», вручено свідоцтва кращим колективам та трудівникам району.

Грамотами та подяками райдержадміністрації та районної ради нагороджено найкращих працівників району.

В рамках святкування Дня Незалежності України на площі Тараса Шевченка в селищі Томашпіль було відкрито стелу Незалежності. Її відкрили голова районної державної адміністрації О.Закорченний, голова районної ради Д.Коритчук, участь взяли Народний депутат України І.Спориш та віце-староста Ельблонгського повіту республіки Польща З.Ліхушевскі. Творцю цієї стели – художнику-скульптору Анатолію Козачуку вручили подяку.

 

Автор фото:  РКП «Редакція газети і радіомовлення «Томашпільський вісник»

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація