У районі пройшли заходи з нагоди 22-ї річниці Конституції України

26 червня, о 10.00 год. в залі засідань райдержадміністрації пройшли урочистості та нагородження кращих працівників району за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, активну життєву позицію, ініціативність, відповідальність, вагомий вклад у розбудову незалежної  демократичної Української держави та з нагоди 22-ї річниці Конституції України було вручено Подяки районної державної адміністрації та районної ради.

Офіційна частина розпочалась з виконання гімну України.Голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний та голова районної ради Дмитро Коритчук привітали учасників заходу.

 Участь у заході взяли  представники  органів  виконавчої влади та місцевого самоврядування, політичних та громадських формувань, начальники, спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації, виконавчого апарату районної ради, керівники  підприємств, установ та організацій району, засоби масової інформації.

Розпочались збори з вшанування пам’яті загиблих героїв – до пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України» та пам’ятника Т.Г.Шевченку  поклали вінки та квіти.

Очільник району привітав усіх зі святом, побажав усім  міцного здоров'я, родинного тепла і добробуту.

Виконуючи головний Закон України – її Конституцію, в районі працює ряд служб, покликаних захищати права та свободи громадянина. Це передусім робота управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, служби у справах дітей, закладів освіти та медицини району, правоохоронних органів, та загалом усі ми   працюємо задля блага громадян, - додав у своєму виступі О.Закорченний.

Голова районної ради Д.Коритчук  приєднуючись до вітань коротко зупинився на основних  історичних подіях прийняття Основного Закону. Українській конституційній думці уже  понад 300 років. Цей документ з’явився у 1710 році, задовго до подібних актів і мав скорочену назву «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького». Ще тоді це був суспільний договір, який Пилип Орлик, спадкоємець великого Мазепи, уклав як гетьман Війська Запорозького із козацькою старшиною і запорожцями. Коли у 1996 році Верховна Рада України схвалила Конституцію незалежної держави, наш Основний Закон, який вважався і вважається зараз одним із найбільш прогресивних, це для нас було і залишається справжнім святом, -підкреслив Дмитро Іванович.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація