У Томашполі відбулась акція "Хода за свободу"

Вчора у Томашполі пройшла всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу” з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої  інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

Сучасне рабство – це міжнародний злочин, який вражає усі нації та впливає на людей усіх рівнів достатку. Істина полягає в тому, що без усвідомлення проблеми її важко подолати. Учасники заходу щиро бажають через акцію „Walk for Freedom/Хода за свободу” розвивати діалоги, які будуть сприяти покращенню підтримки постраждалих та переслідуванню торговців людьми на всіх рівнях.

Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль, на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Минулого року до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах світу. В Україні в 2018 році до цієї благородної акції долучаються усі обласні центри та міста країни. Небайдужі громадяни вийдуть на вулиці своїх міст, аби об’єднати зусилля для подолання хвороби XXI століття – сучасного рабства.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація