Урочистості до 28-ї річниці незалежності України

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА, УКРАЇНЦІ!

Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята- День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України. Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора. Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу.

Сьогодні, 22 серпня напередодні цієї знаменної дати,   у залі засідань  районної державної адміністрації відбулися урочисті збори під головуванням голови районної ради Дмитра Коритчука, першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Ставнійчука  та заступника голови районної державної адміністрації Наталії Бандиш. Участь у заході взяли  представники  органів  виконавчої влади, начальники, спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації, виконавчого апарату районної ради, керівники  підприємств, установ та організацій району, сільські голови та голови ОТГ, небайдужа громадськість.

Розпочались збори з перегляду присутніми в залі  короткого документального  відеоролику  «Проголошення Незалежності 1991 рік».

Воїнів,  захисників України, які загинули  за світле  майбутнє нашої держави,

- ВІКТОРА  ЮРІЙОВИЧА   САВАНЧУКА з Яланця,

-ІГОРА ВОЛОДИМИРОВИЧА ГАВРИЛЮКА та ПАВЛА ПАНТЕЛЕЙОВИЧА БІЛІКА з Томашполя,

- АНАТОЛІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА   ДУБЧАКА з Вапнярок,

- ВАДИМА ОЛЕКСАНДРОВИЧА ТАРАБАНОВА з Калинки,

присутні вшанували  хвилиною мовчання.

До пам’ятних знаків  «Борцям  за свободу і незалежність України»,  Стелли Незалежності, Меморіалу Слави  та українському Генію Тарасу Григоровичу Шевченку учасниками зібрання було покладено вінки та квіти. Відвідати могили загиблих земляків під час конфлікту на Сході України було делеговано військовослужбовців відокремленого підрозділу ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО  у Вінницькій області» у Томашпільському районі.

Посадовці привітали усіх зі святом, побажали  усім  міцного здоров'я, родинного тепла і добробуту.

«Чого і кого тільки не терпіла українська земля та український народ? Татари і турки, польське ярмо та австро-угорська імперія, Петро І і цариця Катерина, комуністична система та фашистська навала. Все пережила, і цьогоріч  Україні виповнюється 28!  Ці 28 літ дали нове покоління українців, справжніх патріотів, що виходили на Майдани, змінювали країну й нині ведуть її до Європи. Це нове покоління українців сьогодні захищає державу від ворога. Захищає найдорожчою ціною – ціною життя. Навіть тисячі слів буде замало, аби висловити вдячність за жертовність та подвиги українських військових, Героїв АТО, ООС, Героїв сьогодення!

У день головного свята країни – низький уклін та щире спасибі всім, хто тримає мирне небо над Україною! Вічна шана тим, хто пішов на небеса заради Незалежності! Дякую томашпільській громаді за натхненний труд, невтомну працю, активну громадську позицію та небайдужість. Здоров’я кожному із вас, добра, віри, благополуччя в родинах і довгих років життя», - підкреслив  у своєму вітальному слові перший заступник голови районної державної адміністрації  Віктор Ставнійчук.

 Привітав жителів району з державним святом і комісар Томашпільського районного військового комісаріату, майор  Роман Гончарук. Від усього особового складу військового комісаріату та від себе особисто вітаю і низько вклоняюсь усім, хто вкладає в розвиток України свою працю та інтелект, примножує її багатства і славу, шанує її традиції, живе так, як того вимагає совість і сумління. Висловлюю глибоку шану тим, хто у теперішні нелегкі дні захищає Україну від ворога. Доземний уклін Тим, Хто на передовій, - додав військовослужбовець.

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від  19.08.2019 року  №178 кращих трудівників району було нагороджено Почесними грамотами  та Подяками районної державної адміністрації та районної ради.

По завершенні урочистостей аматори сцени району  привітали учасників заходу чудовими художніми номерами.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація