Урочистості до Дня Конституції України

27 червня, о 10.00 год. в малому залі засідань районної ради пройшли урочистості з нагоди 23-ї річниці Конституції України .

Офіційна частина розпочалась з виконання гімну України.Голова районної ради Дмитро Коритчук  та заступник голови районної державної адміністрації Наталя Бандиш привітали учасників заходу.

 Участь у заході взяли  представники  органів  виконавчої влади та місцевого самоврядування, політичних та громадських формувань, начальники, спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації, виконавчого апарату районної ради, керівники  підприємств, установ та організацій району.

Розпочались збори з вшанування пам’яті загиблих героїв та перегляду короткого документального  відеоролику  «Конституція незалежної України: історія свободи».  До пам’ятного знаку «Борцям за свободу і незалежність України» та пам’ятника Т.Г.Шевченку  поклали вінки та квіти.

Голова районної ради Д.Коритчук  привітав усіх зі святом,коротко зупинився на основних  історичних подіях прийняття Основного Закону. Українській конституційній думці уже  понад 300 років. Цей документ з’явився у 1710 році, задовго до подібних актів і мав скорочену назву «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького». Ще тоді це був суспільний договір, який Пилип Орлик, спадкоємець великого Мазепи, уклав як гетьман Війська Запорозького із козацькою старшиною і запорожцями. Коли у 1996 році Верховна Рада України схвалила Конституцію незалежної держави, наш Основний Закон, який вважався і вважається зараз одним із найбільш прогресивних, це для нас було і залишається справжнім святом, - підкреслив Дмитро Іванович.

Посадовці привітали усіх зі святом, побажали  усім  міцного здоров'я, родинного тепла і добробуту.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація