Урочистості до Дня працівників сільського господарства

День працівників сільського господарства — професійне свято аграріїв, працівників, що трудяться на підприємствах з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємствах  і організаціях агропромислового комплексу України, яке  відзначається щорічно у третю неділю листопада. Це свято воістину всенародне, адже від результатів  діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання держави.

Свято в України відзначається дуже широко. Шанобливе ставлення до аграріїв завжди було в Україні, з покон віків її називали житницею всієї Європи. До цих пір основними сільськогосподарськими культурами, які вирощуються цьогоріч залишаються зернові, цукровий буряк .

Святкування  у районі було проведено у залі засідань РДА, де зібрались найкращі представники хліборобської професії. З вітаннями до учасників свята  звернулись голова районної ради Дмитро Коритчук, голова райдержадміністрації Олександр Закорченний, начальник управління агропромислового розвитку РДА Валерій Випаріна та народний депутат України Іван Спориш. Кращих керівників агроформувань та заслужених працівників сільського господарства нагородили за досягнення високих показників у роботі, за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращі трударі району та ветерани галузі  були нагородженні Почесними  грамотами  та Подяками районної державної адміністрації та районної ради.

Святковий настрій присутнім  створювали  творчі  колективи району.

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація