Урочистості до Дня Соборності України

Сьогодні в Україні відзначається День Соборності України – свято проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року. Ця особлива подія нагадує нам, що Україна – соборна, унітарна та неподільна, а ми, українці, єдині у своїх переконаннях та прагненнях збереження цілісності, незалежності та суверенності нашої Держави.

З нагоди державного свята сьогодні у селищі традиційно  представники влади та громадськість району провели покладання квітів та вінків  до Стели  Незалежності. В урочистій церемонії взяли участь  голова районної ради Дмитро Коритчук,заступник голови РДА Наталія Бандиш, заступник голови районної ради Лариса Нароган,керівники структурних підрозділів РДА та районної ради, громадськістьрайону. Учасники зібрання організували  святковий флешмоб, взявшись за руки та утворивши «живий ланцюг» єднання під гаслом «Україна – це ми!».

Акт Злуки двох Україн свого часу був прагненням до возз'єднання, але минуло більше ста років і він залишився символічним святом – Днем Соборності України. України, котра у будь-який час та у будь-яких реаліях залишається волелюбною та непохитною.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація