Урочистості з нагоди Дня вчителя

У ці теплі осінні дні своє професійне свято відзначають освітяни району         

            2жовтня у залі засідань райдержадміністрації  відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя,в яких брали участь голова районної ради Дмитро Коритчук, голова райдержадміністрації  Олександр Закорченний, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Ревтюхта винуватці свята - педагоги району.

            З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Дмитро Коритчук: «Від районної влади та від себе особисто щиро вітаю усіх зі святом, яке з любов’ю називають Днем учителя! Прийміть земний поклін за мудрість і відданість справі, бо вчителювання – не фах, а покликання. Тож нехай шкільні будні стануть святом, яке наповнюватиме ваші серця радістю спілкування й енергією творення. У цей святковий день дякую вам за благородну, подвижницьку та самовіддану працю, відповідальне ставлення та любов до обраної справи, педагогічну майстерність, безкорисливе добро та багатство душі, що його повсякчас ви даруєте своїм учням і колегам».Також привітав освітян з їхнім професійним святом голова райдержадміністрації Олександр Закорченний.

            У рамках святкування відповідно до розпорядження районні посадовці виконали приємні місії – за особистий внесок в здійснення навчально-виховного процесу, сумлінну працю в освітянській галузі, вагомі успіхи у справі навчання й вихованнї дітей, молоді та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти кращих педагогів району було нагороджено Почесними Грамотами та Подяками районної державної адміністрації та районної ради. Учителів району також  привітала начальник відділу освіти РДА Світлана Ревтюх. Ряд педагогів були нагороджені Подяками відділу освіти  районної державної адміністрації за творчу і натхненну працю на освітянській ниві, та  Грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА за результатами атестації. З привітальними словами виступила і голова профспілки працівників освіти району Надія Мазур.  Урочистості завершилися  святковим концертом аматорів сцени району: Людмили Синиці, Олександра Зализюка, Анни Прасол та Олега Стебельського.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація