Відбулися районні урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Місцеве самоврядування – це найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

7 грудня  узалі засідань районної ради відбувся урочистий захід, присвячений Дню місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування району - депутатів місцевих рад усіх рівнів, сільських та селищних голів, ветеранів органів місцевого самоврядування, керівників та представників відділів і управлінь районної державної адміністрації.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова районної ради Дмитро Коритчук, вітаючи депутатський корпус і працівників органів місцевого самоврядування, голова районної ради підкреслив, що працівники місцевого самоврядування району, депутати районної ради вирізняються високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю за доручену справу. Депутатський корпус району досить успішно вирішує важливі соціально-економічні та громадсько - політичні питання. Подякував усім за самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Томашпільського району та побажав усім міцного здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у подальшій роботі. Також привітав присутніх головарайдержадміністрації Олександр Закорченний.

За багаторічну сумлінну працю, особисті заслуги у вирішенні питань соціально – економічного і культурного розвитку територіальної громади, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Дмитро Коритчук та головарайдержадміністрації Олександр Закорченний, привітали, вручили квіти, нагородили Почесними грамотами та оголосили Подяки сільським головам, представникам виконавчого апарату районної ради, депутатам Томашпільської районної ради, сільських, селищних рад.

    Гарний настрій усім присутнім дарували цього дня  аматори сцени районного будинку культури.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація