В рамках проекту ЄС поширюють досвід залучення інвестицій

Протягом другої половини січня на початку лютого 2017 року в рамках проекту «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових та економічних інтересів представників особистих селянських господарств та покращення асортименту молочної продукції соціальної сфери Томашпільського району», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Томашпільською районною радою команда проекту ділилась досвідом залучення інвестицій в громади Теплицького, Бершадського, Тростянецького та Гайсиньського районів та  продовжували роботи з реконструкції частини приміщення під міні-цех.

27 та 31 січня було проведено моніторинг виконання будівельних робіт за участі Гижко Наталії, керівника проекту, Дмитра Пилипчука,  інженера з технічного нагляду та Віталія Куртенка, головного інженера підрядної організації ПП «Техпробуд» .

Крім того 31 січня було визначено межі ділянки для подальшого обслуговування міні-цеху та проведення зовнішніх мереж електро та водопостачання. З метою  прив’язки до місцевості та визначення в натурі розмірів  земельної ділянки  командою проекту було залучено спеціалістів Томашпільської районної ради та  ТОВ  «Символ».

1 та 2 лютого Наталія Гижко, керівник проекту прийняла участь в  ІІ Форумі «Залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад», який проводиться з метою якісної підготовки проектів громадами Тростянецького, Бершадського, Гайсинського, Теплицького районів. Керівник проекту поділилась із учасниками досвідом залучення органами самоврядування інвестицій з  ЄС на розвиток громад, правилами та особливостями підготовки аплікаційних заявок, а також презентувала інформаційні матеріали розроблені в рамках проекту ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових та економічних інтересів представників особистих селянських господарств та покращення асортименту молочної продукції соціальної сфери Томашпільського району». Організаторами форуму виступили Соціальний центр МХП, Вінницька обласна рада, Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування. Всього в заходах прийняло участь біля 400 представників громад 4 районів Вінницької області.

Для отримання додаткової інформації про проект, будь ласка,  контактуйте з:  пані Наталією Гижко, керівником проекту ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських  господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району»., e-mail: tommilkua@gmail.com, tel.: +38 (069) 7313569

 Загальна інформація:

Проект ЄС «Розвиток можливостей кооперативу для захисту правових і економічних інтересів особистих селянських  господарств, а також розширення асортименту молочної продукції для соціальної сфери Томашпільського району» розпочав свою діяльність 12 вересня 2014 року. Термін реалізації проекту становить 30 місяців, а сума фінансування проекту складає більше як €477 тис. євро в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», з яких 90% коштів виділяє Європейський Союз, 10 % - Томашпільська районна рада у співробітництві з міжнародною ГО "Регіональний центр транскордонного співробітництва "Єврорегіон Дністер". Більш детально: www.tommilk.com та http://goo.gl/C9xg4r

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація