Відбулася 43 чергова сесія районної ради

Сьогодні 23 червня в залі засідань районної ради під головуванням голови районної ради Дмитра Коритчука відбулася чергова сорок третя сесія районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання  взяли участь 18 депутатів районної ради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій району.

Вів пленарне засідання голова районної ради Дмитро Коритчук. На порядок денний було внесено та прийнято до розгляду 14 питань, які згідно з регламентом було заздалегідь опрацьовано на засіданнях постійних комісій та президії.

Потім, обравши секретаріат та лічильну комісію, депутати приступили до роботи.

Депутати розглянули такі питання порядку денного:

  • Про стан соціального захисту населення в районі, доповідала Дідик Т.В. – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
  • Про роботу щодо попередження соціального сирітства в районі та виконання заходів районної Програми із забезпечення житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, доповідала Ярош О.І.- начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.
  • Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Томашпільського району на 3 місяці 2020 року.

Загалом, на  пленарному засіданні  сорок третьої сесії було прийнято 12 відповідних рішень.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація