Відбулася 46 сесія районної ради

Сьогодні 24 листопада в залі засідань районної ради під головуванням голови районної ради Дмитра Коритчука відбулася остання позачергова сорок шоста  сесія районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання  взяли участь 20 депутатів районної ради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій району.

Вів пленарне засідання голова районної ради Дмитро Коритчук. На порядок денний було внесено та прийнято до розгляду 6 питань, які згідно з регламентом було заздалегідь опрацьовано на засіданнях постійних комісій та президії.

Потім, обравши секретаріат та лічильну комісію, депутати приступили до роботи.

Депутати розглянули такі питання порядку денного:

- Про призначення директора комунального некомерційного підприємства «Томашпільська центральна районна лікарня» . На посаду директора комунального некомерційного підприємства «Томашпільська центральна районна лікарня» призначено Горупашенка Ігоря Савовича терміном на 5років з 24 листопада 2020року,шляхом укладання контракту.

-Про внесення змін до рішення 39 сесії районної ради 7 скликання від 12 грудня 2019 року №582 «Про районний бюджет Томашпільського району на 2020рік».

- Пронадання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад Томашпільського району майна зі спільної власності територіальних громад Вінницької області.

-Про передачу коштів у сумі 501 250 грн. із спеціального фонду по КФК 0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління» Томашпільської районної ради до бюджету Томашпільської селищної ради для продовження будівництва міні – цеху з переробки молока в с. Антонівка, вул.Гагаріна,42.

Із завершальним виступом голова районної ради 7 скликання  звернувся до присутніх у залі. Він висловив подяку депутатам та посадовим особам органів виконавчої влади і місцевого самоврядування за плідну та конструктивну співпрацю упродовж цієї каденції, та побажав  всям міцного здоров’я, трудових успіхів, мирного неба, злагоди та щастя.

Загалом, на  пленарному засіданні  сорок шостої  сесії було прийнято 6 відповідних рішень.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація