Відбулася чергова 33 сесія районної ради сьомого скликання

У четвер 20 грудня 2018 року відбулася чергова 33 сесія районної ради сьомого скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь 20 із 33 депутатів районної ради,голова райдержадміністрації О.Г. Закорченний, начальники окремих управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови району,представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій району.

 Вів пленарне засідання голова районної ради Дмитро Коритчук. На порядок денний було внесено та прийнято до розгляду 27 питань, які згідно з регламентом роботи районної ради були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

-  Першим питанням депутати заслухали звіт голови районної ради про діяльність в 2018 році.У своєму звіті головаТомашпільської  районної ради 7 скликання Дмитро Коритчук окреслив напрями, на яких будувалась діяльність ради у звітному періоді, зупинився на проблемних питаннях, які доводиться вирішувати, а також подякував депутатському корпусу, районній державній адміністрації, сільським головам, представникам засобів масової інформації району за спільну роботу.

Зокрема було розглянуто:

-  Про програму економічного і соціального розвитку району на 2019рік, доповідав Бойко В.В. – начальник управління економіки райдержадміністрації.

- Про районний бюджет на 2019рік, доповідав Дорось О.М. – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Під час сесії  прийнято ряд рішень щодо внесення змін до деяких  районних програм, про внесення змін до районного  бюджету на  2018  рік, про  затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018року.

На завершення голова районної ради подякував депутатам за плідну активну працю при підготовці  і проведенні сесії.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація