Відбулася чергова 37 сесія районної ради

В роботі чергової 37сесії районної ради 7 скликання , яку провів голова ради Дмитро Коритчук, взяли участь районні обранці, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій,сільські голови,представники політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.

Розпочалося засідання з представлення нового керівника поліції Томашпільського відділення поліції Могилів-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області очолив майор поліції Євгеній Юрійович Крамар. Привітав голова районної ради з Днем народження  Зализюка Віктора Володимировича депутата районної ради.

 На початку засідання Дмитро Коритчук довів до відома присутніх інформацію про роботу ради в міжсесійний період .

Питання, що вносились до порядку денного тридцять сьомоїсесії районної ради, попередньо розглядались на засіданні  президії районної ради та  постійних комісій.

В ході розгляду сесійних питань депутати приділили особливу увагу :  -Про розвиток молодіжної політики в районі та стан справ в галузі спорту -доповідав Слободян Г.В. – начальник відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

Під час сесії  прийнято ряд рішень щодо внесення змін до деяких  районних програм, затверджено звіт про виконання районного бюджету за  6 місяців 2019року.

Загалом, на  пленарному засіданні  тридцять сьомоїсесії було прийнято   10 відповідних рішень.

На завершення голова районної ради подякував депутатам за плідну активну працю при підготовці  і проведенні сесії.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація