Відбулася позачергова 40 сесія районної ради

Сьогодні 26 грудня в залі засідань районної ради під головуванням голови районної ради Дмитра Коритчука відбулася позачергова сорокова сесія районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання окрім18 депутатів районної ради взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій району.

Вів пленарне засідання голова районної ради Дмитро Коритчук. На порядок денний було внесено та прийнято до розгляду 6 питань, які згідно з регламентом було заздалегідь опрацьовано на засіданнях постійних комісій та президії.

Потім, обравши секретаріат та лічильну комісію, депутати приступили до роботи.

Депутати розглянули такі питання порядку денного:

  • Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2018 року  № 493 «Про районний бюджет Томашпільського району на 2019 рік».
  • Про внесення змін до рішення 39 сесії районної ради 7 скликання від 12 грудня 2019 року № 582 «Про районний бюджет Томашпільського району на 2020 рік»
  • Про Єдину комплексну правоохоронну програму Томашпільського району на 2020 рік.

На завершення голова районної ради Дмитро Коритчук подякував депутатам за плідну активну працю при підготовці  і проведенні сесії, привітав з наступаючими Новорічно-Різдвяними святами.

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація