Відбулася презентація книги

Вчора 20 травня, голова районної ради Дмитро Коритчук побував  у  селі Вила Томашпільського району,де взяз участь у презентації книги"Вила".  Виступаючи перед учасниками Дмитро Іванович підкреслив важливість виходу у світ книги, в якій зібрано матеріали з історії села Вила.

Жителі цього села тепер мають свою книгу про історію рідного краю, а це – неабияке свято для людей, які дійсно люблять своє село та бережуть його історію, як справжній скарб.

Ініціатором видання книги «Вила» виступив голова обласної Ради Анатолій Олійник, адже село – це його мала батьківщина. Авторами книги є Юлія Белінська та Надія Подкопаєва, рідна сестра Анатолія Дмитровича, поетеса, вчителька української мови та літератури. 

Анатолій Дмитрович висловив сподівання про те, що вивчення історії села Вил буде поглиблюватися і з часом буде видано й інші томи книги «Вила».

– Книга вийде накладом до 300 екземплярів, перших десять «сигнальних», ми сьогодні вручимо тим, хто безпосередньо долучався та допомагав у її написанні та виданні, – зазначив Анатолій Олійник.

Відтак, першу книгу отримав заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, який надав фінансову підтримку для видання цієї книги.

Вітали також вилян із святом книги головний редактор мистецького журналу «Вінницький край», заслужений журналіст України Вадим Вітковський, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, голова Томашпільської районної ради Дмитро Коритчук, письменник, публіцист заступник голови Національної спілки письменників України Михайло Каменюк, заступник голови Міжнародної громадської організації «Вінницьке земляцтво» у м. Києві, українська поетеса Ніна Гнатюк, депутат обласної Ради, поетеса Жанна Дмитренко, фотохудожник Олександр Гордієвич, поет Віктор Цимбал.

Сторінки книги «Вила» розповідають про мальовничі краєвиди, історію створення села, людей, які її творили, та містять перекази про нелегкі долі вилян, адже історія села – це, перш за все, життя і доля самих людей.

Надія Подкопаєва розповіла, що особливою цю книжку робить саме те, що вона містить життєві історії про долі людей, сімей і родин, які проживали та творили село Вила і його історію.

Головний редактор мистецького журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський зауважив, що результатом півторарічної роботи стала чудова книга, більш ніж на 500 сторінок.

В ході презентації книги лунали чудові вірші та пісні про рідне село, про любов до батьківщини, а також виконувалися танцювальні номери.

Серед запрошених на презентацію, були заступник голови районної ради Лариса Нароган, працівники відділу культури райдержадміністрації та педагоги шкіл району.

 

 

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація