Відбулися урочисті заходи присвячені весняному святу краси і жіночності

Напередодні  Міжнародного дня прав жінок і миру відбулися урочисті заходи присвячені весняному святу краси і жіночності.

7 березня урочисті заходи проходили в залі засідань районної державної адміністрації.

 Чарівну половину людства вітали керівники району – перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Ставнійчук, заступник голови районної ради Лариса Нароган, а також народний депутат України Іван Спориш привітали жінок зі святом весни – 8 березня.

«Жінка-мати, охоронниця сімейного вогнища, улюблена і вірна супутниця-дружина, сестра, бабуся, подруга – всі ці статуси важать багато для кожної людини у суспільстві. Жінка – це найпрекрасніше, що є в цьому світі, тому продовжуйте і далі робити його кращим, приносячи добро і любов у цей світ. Побільше посміхайтеся, адже тим самим ви піднімаєте настрій всім навколо. Залишайтесь завжди такими чарівними, будьте щасливі, успішні, а  найголовніше – кохані» – саме з такими словами звернулася до присутніх заступник голови районної ради Лариса Нароган.

Кращих жінок відзначили Почесними грамотами та Подяками районної ради та райдержадміністрації. Після урочистої частини учасники зібрання мали змогу переглянути святковий концерт, який підготували музичні виконавці району.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація