Відбувся V Регіональний Форум «Кроки до розвитку громад»

Відбувся V Регіональний Форум «Кроки до розвитку громад»

Даний Форум вже вп’яте відбувається  в рамках здійснення  підготовки до ХVІІ обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Форум покликаний підвищити якість підготовки проектів для участі в конкурсах та грантах  і проведений спільно з між фракційним депутатським об’єднанням Верховної Ради України «Спроможні громади – успішна Україна!» та Громадською організацією «Життя та розвиток громад».

Учасниками Форуму стали сільські голови, секретарі сільських рад, керівники закладів освіти, представники громадськості району.

В роботі Форуму прийняла участь Лариса Білозір – депутат Верховної Ради України. Лариса Миколаївна в своєму виступі окреслила подальші спільні кроки по вирішенню проблем територіальних громад  в умовах співпраці між органами державної влади всіх рівнів.

Учасників Форуму  привітали:  голова районної ради Дмитро Коритчук,  голова районної державної адміністрації Олександр Закорченний.

В своєму виступі голова районної ради Дмитро Коритчук подякував Ларисі Білозір за сприяння та допомогу, яку надає громадська організація «Життя та розвиток громад» закладам соціальної сфери району та органам місцевого самоврядування Томашпільщини в написанні проектів та втіленню їх в життя. Завдяки коштам, які надійшли в район, за перемоги у грантових проектах вдалося покращити матеріальну базу закладів культури, сільських шкіл та впорядкувати території  населених пунктів району. 

Перед учасниками заходу виступив  Юрій Войцівський – радник з питань місцевого і регіонального розвитку Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування, який висвітлив питання «Розвиток проектної ідеї – від визначення проблем до моніторингу результатів», та консультант-експерт Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Іщук Віктор Федорович,

Про основні аспекти співпраці громадської організації з органами місцевого самоврядування Томашпільсько горайону говорила Валентина Сутика – голова громадської організації «Життя та розвиток громад».

Учасники Форуму  мали можливість задати актуальні питання та отримати кваліфіковану вичерпну відповідь від організаторів.  

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація