Вітання голови з Днем рятівника

Шановні рятівники!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

17 вересня в нашій державі відзначається День рятівника. Це свято мужніх і сміливих людей, які мають на своєму рахунку не одне врятоване життя, адже обрали своїм фахом захист населення від стихійних бід та техногенних катастроф.

У критичний момент ми сподіваємося на рятівників, як на останню допомогу. А для них тривожні виклики – буденна робота, яка не допускає помилок, адже часто саме від професійності їх дій залежить життя людини. Тож професія рятівника вимагає не тільки високої фахової підготовки та фізичної форми, а й неабиякої мужності та відваги, вміння приймати відповідальні рішення та ризикувати, готовності приносити себе в жертву заради інших.

Безперечно, такі люди заслуговують особливої шани і поваги. Тож від районної ради та від імені жителів району висловлюю щиру вдячність  рятівникам  за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.

Бажаю усім вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, мирним та дарує радість життєвих перемог!

 

З повагою –

голова районної ради Дмитро Коритчук

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація