Вітання голови з Днем визволення України від фашистських загарбників!

Шановні жителі Томашпільщини! Дорогі ветерани!

Щиросердно вітаю Вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!

Минуло вже 74 роки з тих героїчних часів, коли наші батьки, діди та прадіди визволили українську землю від нацистських окупантів. Історія людства ще не знала такого кривавого та жорстокого режиму, як гітлерівський фашизм. Ми пишаємося нашими ветеранами, їх подвигами заради свободи, заради рідної Вітчизни, заради життя на землі. У цей день ми згадуємо тих, хто ратними подвигами на полях боїв, тяжкою працею в тилу, боротьбою в партизанському підпіллі здобули перемогу над клятим ворогом. Велику жертву приніс народ України: кожна родина на собі відчула, що таке жахи війни, втрати близьких та осель. Наші співвітчизники проявили високу силу духу, справжній патріотизм і героїзм, відданість військовій присязі та обов’язку.

Сьогодні на сході країни теж відбуваються драматичні, трагічні події. Страждають, гинуть мирні мешканці та українські військові. Упевнений, що здоровий глузд переможе, Україна витримає це випробування – на нашій рідній землі знову запанують законність, мир і спокій.

Шановні ветерани! Низький синівський уклін Вам, творцям Великої Перемоги, за рідну Україну, за хоробрість Вашу, за рани Ваші, за віру Вашу – всім, хто боровся з ворогом на фронтах Великої Вітчизняної, на окупованій території, хто працював в тилу, за ваш вагомий внесок в спільну перемогу над фашизмом. Для кожного з нас, шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі. Від усього серця зичу Вам довгих років активного життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму. Хай кожен Ваш день буде сонячним та щасливим!

З повагою,

Голова районної ради   Дмитро Коритчук

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація