Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Вам випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси та підвищувати рівень їх життя.

Саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєвих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладено велику відповідальність за соціально-економічний розвиток територій та благополуччя їх жителів. Тому від професіоналізму, досвіду і компетентності, самовідданої праці, наполегливості і відповідальності працівників органів місцевого самоврядування, депутатів залежить добробут людей.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства.  На вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближче до простого люду, і саме ви, не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень, намагаєтеся вирішувати найболючіші питання людей – членів ваших громад. Велике Вам за це спасибі.

Від щирого серця вітаю усіх Вас з професійним святом! Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю всім працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку. Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, віри у розквіт нашої держави та нашого краю, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя. Добра вам і миру Україні!

Голова районної  ради   Дмитро Коритчук

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація