Всеукраїнська громадська організація «Союз»Народна Пам’ять»

Не дивлячись на те, що на Донбасі оголошено перемир’я, тіла багатьох українських солдат залишаються непохованими протягом місяців – на полях та лісополосах, у згорівшій бронетехніці та воронках від вибухів, в окопах та на вулицях населених пунктів. Поступово ідентифікація таких тіл стає неможливою, а їх чекають вдома рідні та близькі …

Всеукраїнська громадська організація «Союз «Народна Пам'ять» на даний момент здійснює унікальну гуманітарну місію в зоні АТО – ми шукаємо, ексгумуємо та передаємо родичам тіла загиблих солдат української армії, правоохоронних органів та добровольчих формувань.

Роботи проводяться на території Донецької області. Вже знайдено та повернуто додому тіла понад 150 українських солдат та офіцерів.

На даний момент, ВГО «Союз «Народна пам'ять» в партнерстві та під керівництвом Міністерства оборони України реалізує масштабну гуманітарну програму з евакуації тіл загиблих із зони боїв та території, непідконтрольної українським правоохоронним органам.

Для систематизації роботи та забезпечення постійного зв’язку з громадянами, нашою громадською організацією вже створені та працюють: Всеукраїнський сайт пошуку зниклих безвісти – NAIDY.ORG.UA, а також гаряча лінія 0-800-210-135

Разом з тим,для забезпечення роботи експедиції вже найближчим часом необхідно придбати та сплатити:

  • 5-6 транспортно – вантажних автомобілів для перевезення учасників місії та 1-2 рефрижератори для транспортування тіл загиблих солдат;
  • Спеціальне обладнання для пошуку та вилучення тіл загиблих;
  • Страховки всім членам місії на випадок поранення чи загибелі;
  • Засоби особистого захисту,спеціальні костюми,окуляри,рукавиці,взуття,респіратори;
  • Функціонування сучасного кол-центру,спеціального сайту та гарячої лінії.

 

Тому для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських солдат необхідна термінова фінансова та матеріально – технічна допомога.

ВГО «Союз»Народна Пам'ять»

01032,м.Київ

Тел. +3 80 44 362 77 61

e-mail : office@unm.org.ua

 

Фінансова допомога на рахунок ПАТ КБ «Приватбанк», р/р 26003056209093, МФО 380269, ЄДРПОУ 37820137, ВГО «Союз»Народна Пмять»,призначення платежу - Фонд пошуку загиблих на сході України»

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація