Вшанування пам'яті героїв Крут

Голова  районної ради Дмитро Коритчук та голова райдержадміністрації Олександр Закорченний 30 січня взяли участь у вшануванні  пам’яті Героїв Крут.

29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний схід  від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже п’ятитисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи  право українського народу жити у власній державі. Бій тривав лише п’ять годин. У полон було захоплено, а потім розстріляно 28 юнаків.

102 роки тому молоді захисники Української Народної Республіки  власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Ціною свого життя молоді українці зупинили наступ ворога на два дні. Ці події ніби знову відтворюються сьогодні у нашій державі. Саме у цей важкий  для України час молоді захисники знову захищають територіальну цілісність та незалежність України від російської агресії.

Вшанування пам'яті героїв Крут відбулося на центральній площі селища біля меморіального знаку «Борцям за свободу і незалежність України» відбулось покладання вінків та квітів.

В заході взяли участь працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівники підприємств, установ, організацій, представники громадських об’єднань.

Віче розпочалося покладанням квітів до пам’ятника «Борцям за свободу і незалежність України». Присутні вшанували пам’ять усіх героїв, які  у різні часи загинули і зараз гинуть у боротьбі за волю та незалежність України.

Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація