З Днем незалежності!

Сердечно вітаю томашпільчан з Днем незалежності – величним святом нашої держави!

28 років тому здійснилась споконвічна мрія українців про свою незалежну, суверенну і вільну державу. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий шанс  - бути господарями на своїй квітучій землі.

Будуючи  державу сьогодні, ми повинні розуміти, що  потрібно творити її такою, щоб наші діти та внуки  могли нею гордитися.

Протягом останніх років було  здійснено багато  економічних перетворень, запроваджено нові правила і стандарти життя, проведено ряд реформ в різних галузях суспільного життя. Великим досягненням було підписання Президентом України закону про Асоціацію з ЄС. І тепер українці можуть вільно подорожувати країнами Євросоюзу.

 Наш багатий край завжди був ласим шматком для ворогів. Протягом багатьох століть українці боролися за право жити в мирі. В давні часи  боролися з навалами татар, потім розтинали наші землі поляки, угорці, румуни, німці - та країна вистояла і повернула втрачені території.

Літопис нашої країни продовжує поповнюватись героїчними сторінками сьогодення і свободу, мир та територіальну цілісність держави знову доводиться відстоювати зі зброю в руках. В пам’яті всіх українців назавжди залишаться розстріляна «Небесна сотня», оборонці Донецького аеропорту, захисники залитих вогнем Іловайська, Волновахи, Авдіївки.

Щиросердно  зичу кожному жителю славної і квітучої України міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, єдності, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.

Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює всіх нас на нові звершення  в ім’я Соборної Незалежної  України, в ім’я добробуту українського народу.

Слава нашим героям! Слава великому мудрому і працьовитому народу України!   Слава Україні!

 

З повагою голова районної ради

Дмитро Коритчук

Всі новини

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація